A Szilády RFC a z FTC-Videoton FC mérkőzésen
Az FTC elnöke tiszteletjegyet adományozott a Szilády RFC-nek az FTC-Videoton FC mérkőzésre... megnézem
Kölyökliga
... megnézem
2012/2013 bajnoki évzáró vacsora
Kiskunhalasi Szilády Református Futball Club 2013. június 11-én, kedden, 18.00-kor immáron harm... megnézem
 Tornák
U-15, U-14 II. osztályú Fiú Serdülő Nagypályás Labdarúgó bajnokság Dél-Keleti csoport sorsolása
2014-08-29 10:49:43

U-15, U-14 II. osztályú Fiú Serdülő Nagypályás Labdarúgó bajnokság Dél-Keleti csoport sorsolása 2014-2015.
1-14. fordulók

2. Ford Dátum Hazai Vendég U-15 U-14
08.23. L-IT SZEAC SZEGED 2011 09.12. 15.00 09.11. 15.00
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC SZARVASI FC 08.23. 10.00 12.00
DAFC SZEGED VÁRFÜRDŐ GYULAI TERMÁL FC 08.23. 12.00 10.00
MAROS-MENTI UFC BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 08.23. 12.00 10.00
BERÉNYI GYERMEK FC OMTK-ULE 1913 08.23. 10.00 12.00


3. Ford Dátum Hazai Vendég U-15 U-14
08.30. BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE DAFC SZEGED 08.30. 12.00 10.00
VÁRFÜRDŐ GYULAI TERMÁL FC KISKUNHALASI SZILÁDY RFC 08.30. 13.00 11.00
SZARVASI FC L-IT SZEAC 09.17. 16.00 16.00
SZEGED 2011 OMTK-ULE 1913 08.30. 11.00 13.00
BERÉNYI GYERMEK FC MAROS-MENTI UFC 08.31. 11.00 13.00


4. Ford Dátum Hazai Vendég U-15 U-14
09.06. SZEGED 2011 BERÉNYI GYERMEK FC 08.27. 11.00 13.00
OMTK-ULE 1913 SZARVASI FC 09.06. 10.00 12.00
L-IT SZEAC VÁRFÜRDŐ GYULAI TERMÁL FC 09.03. 16.30 14.30
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 09.07. 13.00 11.00
DAFC SZEGED MAROS-MENTI UFC 09.06. 11.00 9.00


5. Ford Dátum Hazai Vendég U-15 U-14
09.13. BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE L-IT SZEAC 09.13. 12.00 10.00
VÁRFÜRDŐ GYULAI TERMÁL FC OMTK-ULE 1913 09.14. 12.00 10.00
SZARVASI FC SZEGED 2011 09.14. 11.00 13.00
MAROS-MENTI UFC KISKUNHALASI SZILÁDY RFC 09.13. 13.00 11.00
BERÉNYI GYERMEK FC DAFC SZEGED 09.14. 10.00 12.00


6. Ford Dátum Hazai Vendég U-15 U-14
09.20. SZARVASI FC BERÉNYI GYERMEK FC 09.20. 10.00 12.00
SZEGED 2011 VÁRFÜRDŐ GYULAI TERMÁL FC 09.20. 10.00 12.00
OMTK-ULE 1913 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 09.20. 10.00 12.00
L-IT SZEAC MAROS-MENTI UFC 09.21. 12.00 10.00
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC DAFC SZEGED 09.21. 10.00 12.00






7. Ford Dátum Hazai Vendég U-15 U-14
09.27. BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SZEGED 2011 09.27. 12.00 10.00
VÁRFÜRDŐ GYULAI TERMÁL FC SZARVASI FC 09.27. 12.00 14.00
DAFC SZEGED L-IT SZEAC 09.27. 9.00 11.00
MAROS-MENTI UFC OMTK-ULE 1913 09.27. 12.00 10.00
BERÉNYI GYERMEK FC KISKUNHALASI SZILÁDY RFC 09.27. 11.00 13.00



8. Ford Dátum Hazai Vendég U-15 U-14
10.04. VÁRFÜRDŐ GYULAI TERMÁL FC BERÉNYI GYERMEK FC 10.04. 13.00 11.00
SZARVASI FC BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 10.04. 9.00 11.00
SZEGED 2011 MAROS-MENTI UFC 10.04. 12.00 10.00
OMTK-ULE 1913 DAFC SZEGED 10.04. 12.00 10.00
L-IT SZEAC KISKUNHALASI SZILÁDY RFC 10.04. 10.00 12.00



9. Ford Dátum Hazai Vendég U-15 U-14
10.11. BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE VÁRFÜRDŐ GYULAI TERMÁL FC 10.10. 18.00 16.00
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC OMTK-ULE 1913 10.11. 13.00 11.00
DAFC SZEGED SZEGED 2011 10.12. 11.00 9.00
MAROS-MENTI UFC SZARVASI FC 10.11. 10.30 10.30
BERÉNYI GYERMEK FC L-IT SZEAC 10.11. 13.00 11.00



10. Ford Dátum Hazai Vendég U-15 U-14
10.18. BERÉNYI GYERMEK FC BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 10.18. 12.30 14.30
MAROS-MENTI UFC VÁRFÜRDŐ GYULAI TERMÁL FC 10.19. 11.00 11.00
DAFC SZEGED SZARVASI FC 10.18. 13.00 11.00
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC SZEGED 2011 10.18. 11.00 13.00
L-IT SZEAC OMTK-ULE 1913 10.19. 12.00 10.00



11. Ford Dátum Hazai Vendég U-15 U-14
10.25. SZEGED 2011 L-IT SZEAC 10.24. 10.00 12.00
SZARVASI FC KISKUNHALASI SZILÁDY RFC 10.25. 13.00 11.00
VÁRFÜRDŐ GYULAI TERMÁL FC DAFC SZEGED 10.25. 10.30 9.00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE MAROS-MENTI UFC 10.24. 12.00 10.00
OMTK-ULE 1913 BERÉNYI GYERMEK FC 10.24. 16.30 18.30






12. Ford Dátum Hazai Vendég U-15 U-14
11.01. DAFC SZEGED BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 10.31. 12.00 10.00
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC VÁRFÜRDŐ GYULAI TERMÁL FC 11.01. 13.00 11.00
L-IT SZEAC SZARVASI FC 11.02. 11.00 13.00
OMTK-ULE 1913 SZEGED 2011 11.02. 11.00 11.00
MAROS-MENTI UFC BERÉNYI GYERMEK FC 10.29. 15.00 13.00



13. Ford Dátum Hazai Vendég U-15 U-14
11.08. BERÉNYI GYERMEK FC SZEGED 2011 11.08. 11.00 13.00
SZARVASI FC OMTK-ULE 1913 11.09. 10.00 10.00
VÁRFÜRDŐ GYULAI TERMÁL FC L-IT SZEAC 11.09. 11.00 11.00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE KISKUNHALASI SZILÁDY RFC 11.09. 13.00 11.00
MAROS-MENTI UFC DAFC SZEGED 11.08. 10.00 10.00



14. Ford Dátum Hazai Vendég U-15 U-14
11.15. L-IT SZEAC BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 11.16. 11.00 13.00
OMTK-ULE 1913 VÁRFÜRDŐ GYULAI TERMÁL FC 11.15. 12.00 10.00
SZEGED 2011 SZARVASI FC 11.15. 10.00 12.00
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC MAROS-MENTI UFC 11.16. 13.00 11.00
DAFC SZEGED BERÉNYI GYERMEK FC 11.16. 13.00 11.00



1. Ford Dátum Hazai Vendég U-15 U-14
11.22. BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE BERÉNYI GYERMEK FC 11.23. 12.00 10.00
VÁRFÜRDŐ GYULAI TERMÁL FC MAROS-MENTI UFC 11.22. 10.30 10.30
SZARVASI FC DAFC SZEGED 11.23. 12.00 10.00
SZEGED 2011 KISKUNHALASI SZILÁDY RFC 11.22. 11.00 13.00
OMTK-ULE 1913 L-IT SZEAC 11.23. 13.00 11.00




U-15, U-14 II. osztályú Fiú Serdülő Nagypályás Labdarúgó bajnokság Dél-Keleti csoport sorsolása 2014-2015.
15-27. fordulók

15. Ford Dátum Hazai Vendég U-15 U-14
02.28. BERÉNYI GYERMEK FC SZARVASI FC
VÁRFÜRDŐ GYULAI TERMÁL FC SZEGED 2011
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE OMTK-ULE 1913
MAROS-MENTI UFC L-IT SZEAC
DAFC SZEGED KISKUNHALASI SZILÁDY RFC


16. Ford Dátum Hazai Vendég U-15 U-14
03.07. SZEGED 2011 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
SZARVASI FC VÁRFÜRDŐ GYULAI TERMÁL FC
L-IT SZEAC DAFC SZEGED
OMTK-ULE 1913 MAROS-MENTI UFC
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC BERÉNYI GYERMEK FC


17. Ford Dátum Hazai Vendég U-15 U-14
03.14. BERÉNYI GYERMEK FC VÁRFÜRDŐ GYULAI TERMÁL FC
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SZARVASI FC
MAROS-MENTI UFC SZEGED 2011
DAFC SZEGED OMTK-ULE 1913
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC L-IT SZEAC


18. Ford Dátum Hazai Vendég U-15 U-14
03.21. VÁRFÜRDŐ GYULAI TERMÁL FC BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
OMTK-ULE 1913 KISKUNHALASI SZILÁDY RFC
SZEGED 2011 DAFC SZEGED
SZARVASI FC MAROS-MENTI UFC
L-IT SZEAC BERÉNYI GYERMEK FC


19. Ford Dátum Hazai Vendég U-15 U-14
03.28. BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE BERÉNYI GYERMEK FC
VÁRFÜRDŐ GYULAI TERMÁL FC MAROS-MENTI UFC
SZARVASI FC DAFC SZEGED
SZEGED 2011 KISKUNHALASI SZILÁDY RFC
OMTK-ULE 1913 L-IT SZEAC


20. Ford Dátum Hazai Vendég U-15 U-14
04.04. L-IT SZEAC SZEGED 2011
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC SZARVASI FC
DAFC SZEGED VÁRFÜRDŐ GYULAI TERMÁL FC
MAROS-MENTI UFC BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
BERÉNYI GYERMEK FC OMTK-ULE 1913


21. Ford Dátum Hazai Vendég U-15 U-14
04.11. BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE DAFC SZEGED
VÁRFÜRDŐ GYULAI TERMÁL FC KISKUNHALASI SZILÁDY RFC
SZARVASI FC L-IT SZEAC
SZEGED 2011 OMTK-ULE 1913
BERÉNYI GYERMEK FC MAROS-MENTI UFC

22. Ford Dátum Hazai Vendég U-15 U-14
04.18. SZEGED 2011 BERÉNYI GYERMEK FC
OMTK-ULE 1913 SZARVASI FC
L-IT SZEAC VÁRFÜRDŐ GYULAI TERMÁL FC
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
DAFC SZEGED MAROS-MENTI UFC


23. Ford Dátum Hazai Vendég U-15 U-14
04.25. BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE L-IT SZEAC
VÁRFÜRDŐ GYULAI TERMÁL FC OMTK-ULE 1913
SZARVASI FC SZEGED 2011
MAROS-MENTI UFC KISKUNHALASI SZILÁDY RFC
BERÉNYI GYERMEK FC DAFC SZEGED


24. Ford Dátum Hazai Vendég U-15 U-14
05.02. SZARVASI FC BERÉNYI GYERMEK FC
SZEGED 2011 VÁRFÜRDŐ GYULAI TERMÁL FC
OMTK-ULE 1913 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
L-IT SZEAC MAROS-MENTI UFC
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC DAFC SZEGED


25. Ford Dátum Hazai Vendég U-15 U-14
05.09. BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SZEGED 2011
VÁRFÜRDŐ GYULAI TERMÁL FC SZARVASI FC
DAFC SZEGED L-IT SZEAC
MAROS-MENTI UFC OMTK-ULE 1913
BERÉNYI GYERMEK FC KISKUNHALASI SZILÁDY RFC


26. Ford Dátum Hazai Vendég U-15 U-14
05.16. VÁRFÜRDŐ GYULAI TERMÁL FC BERÉNYI GYERMEK FC
SZARVASI FC BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
SZEGED 2011 MAROS-MENTI UFC
OMTK-ULE 1913 DAFC SZEGED
L-IT SZEAC KISKUNHALASI SZILÁDY RFC


27. Ford Dátum Hazai Vendég U-15 U-14
05.23. BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE VÁRFÜRDŐ GYULAI TERMÁL FC
KISKUNHALASI SZILÁDY RFC OMTK-ULE 1913
DAFC SZEGED SZEGED 2011
MAROS-MENTI UFC SZARVASI FC
BERÉNYI GYERMEK FC L-IT SZEAC

 Hírek
Lovaspark kupa
Remek mérkőzéseket hozott az I. Szilády - Hírling Lovaspark utánpótlás torna!
Egy I. és egy V. helyezést ért el az ovis 2010-2011 -s korosztályos csapatunk!

Végeredmény:

I. Szilá... megnézem
Döntetlen után Győzelem
2. fordulót rendezték a megyei III. osztályú bajnokság déli csoportjában ahol a felnőtt csapatunk Garára látogatott. Több súlyos sérülést követően,115 perc játék után végül elhoz... megnézem
Gádoros
A gádorosi torna remek és profi rendezésű torna volt. Fő támogatója a TV2 , Dj keverte a zenét mikor megérkeztek a fiúk , rengeteg focista vett részt a rendezvényen.
Folyamatosan hozták ... megnézem
Regionális megmérettetés Hódmezővásárhelyen

Eredmények:

Szilády RFC -Gyula 5-1

Szilády RFC -2011 Szeged 4-0

Szilády RFC -Békéscsaba 3-1

Szilády RFC -Baja 3-2

Csapat tagjai: Teremi Dániel, Túri Milán, Fodor Zsombor, Hu... megnézem
megnézem az összes hírt