Kölyökliga
... megnézem
2012/2013 bajnoki évzáró vacsora
Kiskunhalasi Szilády Református Futball Club 2013. június 11-én, kedden, 18.00-kor immáron harm... megnézem
NTP torna során kiválasztott tehetségek
... megnézem
 Hírek
Kölyökliga 9 . forduló, Tabella
2014-05-13 08:44:22

Kölyökliga 9 . forduló


10:00 A pálya: Budatétény SE – ASI-Dinamo Star SE 2006 0-3
10:00 B pálya: Vác VLSE – KLC-KTE SI 2006 2-0
10:00 C pálya: Budatétény SE – ASI-Dinamo Star SE 2004 3-4
10:00 D pálya: Vác VLSE – KLC-KTE SI 2004 0-19
10:40 A pálya: Budatétény SE – ASI-Dinamo Star SE 2005 2-5
10:40 B pálya: Vác VLSE – KLC-KTE SI 2005 0-3
10:40 C pálya: Budatétény SE – ASI-Dinamo Star SE 2003 1-1
10:40 D pálya: Vác VLSE – KLC-KTE SI 2003 2-3
11:20 A pálya: Budatétény SE – Vác VLSE 2006 0-3
11:20 B pálya: KLC-KTE SI- ASI-Dinamo Star SE 2006 3-1
11:20 C pálya: Budatétény SE– Vác VLSE 2004 5-3
11:20 D pálya: KLC-KTE SI – ASI-Dinamo Star SE 2004 4-0
12:00 A pálya: Budatétény SE – Vác VLSE 2005 1-9
12:00 B pálya: ASI-Dinamo Star SE – KLC-KTE SI 2005 0-2
12:00 C pálya: Budatétény SE – Vác VLSE 2003 4-0
12:00 D pálya: ASI-Dinamo Star SE – KLC-KTE SI 2003 6-1
12:40 A pálya: Budatétény SE – KLC-KTE SI 2006 0-3
12:40 B pálya: Vác VLSE – ASI-Dinamo Star SE 2006 7-3
12:40 C pálya: Budatétény SE – KLC-KTE SI 2004 1-7
12:40 D pálya: Vác VLSE – ASI-Dinamo Star SE 2004 2-5
13:20 A pálya: Budatétény SE – KLC-KTE SI 2005 4-7
13:20 B pálya: Vác VLSE – ASI-Dinamo Star SE 2005 1-1
13:20 C pálya: Budatétény SE – KLC-KTE SI 2003 3-2
13:20 D pálya: Vác VLSE – ASI-Dinamo Star SE 2003 2-3


10:00 A pálya: SC Hírös-Ép – Szolnoki MÁV 2006 4:0
10:00 B pálya: Jászberényi FC – Gödöllői SK 2006 4:4
10:00 C pálya: SC Hírös-Ép – Szolnoki MÁV 2004 1:3
10:00 D pálya: Jászberényi FC – Gödöllői SK 2004 1:1
10:40 A pálya: SC Hírös-Ép – Szolnoki MÁV 2005 4:2
10:40 B pálya: Jászberényi FC – Gödöllői SK 2005 2:5
10:40 C pálya: SC Hírös-Ép – Szolnoki MÁV 2003 0:2
10:40 D pálya: Jászberényi FC – Gödöllői SK 2003 2:2
11:20 A pálya: SC Hírös-Ép – Jászberényi FC 2006 11:1
11:20 B pálya: Szolnoki MÁV – Gödöllői SK 2006 6:3
11:20 C pálya: SC Hírös-Ép – Jászberényi FC 2004 6:1
11:20 D pálya: Szolnoki MÁV – Gödöllői SK 2004 10:0
12:00 A pálya: SC Hírös-Ép – Jászberényi FC 2005 4:1
12:00 B pálya: Szolnoki MÁV – Gödöllői SK 2005 5:0
12:00 C pálya: SC Hírös-Ép – Jászberényi FC 2003 6:0
12:00 D pálya: Szolnoki MÁV – Gödöllői SK 2003 5:1
12:40 A pálya: SC Hírös-Ép – Gödöllői SK 2006 7:2
12:40 B pálya: Jászberényi FC – Szolnoki MÁV 2006 6:3
12:40 C pálya: SC Hírös-Ép – Gödöllői SK 2004 2:2
12:40 D pálya: Jászberényi FC – Szolnoki MÁV 2004 0:5
13:20 A pálya: SC Hírös-Ép – Gödöllői SK 2005 8:3
13:20 B pálya: Jászberényi FC – Szolnoki MÁV 2005 1:4
13:20 C pálya: SC Hírös-Ép – Gödöllői SK 2003 3:1
13:20 D pálya: Jászberényi FC – Szolnoki MÁV 2003 1:6

2014.05.03., szombat Bp. X., Fehér út 9. – rendező: MTK-MFS
25. forduló
09:00 A pálya: MTK-MFS – Csepel SC 2006 17-1
09:00 B pálya: Gyöngyös – Mészöly Focisuli 2006 1-2
09:00 C pálya: MTK-MFS – Csepel SC 2004 2-0
09:00 D pálya: Gyöngyös – Mészöly Focisuli 2004 1-6
09:40 A pálya: MTK-MFS – Csepel SC 2005 14-0
09:40 B pálya: Gyöngyös – Mészöly Focisuli 2005 2-4
09:40 C pálya: MTK-MFS – Csepel SC 2003 9-0
09:40 D pálya: Gyöngyös – Mészöly Focisuli 2003 4-9
26. forduló
10:20 A pálya: MTK-MFS – Gyöngyös 2006 7-2
10:20 B pálya: Csepel SC – Mészöly Focisuli 2006 2-9
10:20 C pálya: MTK-MFS – Gyöngyös 2004 13-0
10:20 D pálya: Csepel SC – Mészöly Focisuli 2004 4-1
11:00 A pálya: MTK-MFS – Gyöngyös 2005 4-2
11:00 B pálya: Csepel SC – Mészöly Focisuli 2005 0-2
11:00 C pálya: MTK-MFS – Gyöngyös 2003 5-0
11:00 D pálya: Csepel SC – Mészöly Focisuli 2003 0-4
27. forduló
11:40 A pálya: MTK-MFS – Mészöly Focisuli 2006 9-1
11:40 B pálya: Gyöngyös – Csepel SC 2006 1-0
11:40 C pálya: MTK-MFS – Mészöly Focisuli 2004 3-2
11:40 D pálya: Gyöngyös – Csepel SC 2004 0-11
12:20 A pálya: MTK-MFS – Mészöly Focisuli 2005 11-1
12:20 B pálya: Gyöngyös – Csepel SC 2005 6-2
12:20 C pálya: MTK-MFS – Mészöly Focisuli 2003 3-1
12:20 D pálya: Gyöngyös – Csepel SC 2003 6-4
2014.05.04. (vasárnap) 2310 Szigetszentmiklós, Sport utca 8.
10:00 A pálya: Gloriett SE – Kiskunhalasi Szilády RFC 2006 1-2
10:00 B pálya: Plútó SE Eger – SZTK Erima 2006 5-0
10:00 C pálya: Gloriett SE – Kiskunhalasi Szilády RFC 2004 1-0
10:00 D pálya: Plútó SE Eger – SZTK Erima 2004 2-0

10:40 A pálya: Gloriett SE – Kiskunhalasi Szilády RFC 2005 3-0
10:40 B pálya: Plútó SE Eger – SZTK Erima 2005 8-1
10:40 C pálya: Gloriett SE – Kiskunhalasi Szilády RFC 2003 3-0
10:40 D pálya: Plútó SE Eger – SZTK Erima 2003 7-1

11:20 A pálya: Gloriett SE – Plútó SE Eger 2006 3-1
11:20 B pálya: Kiskunhalasi Szilády RFC – SZTK Erima 2006 4-2
11:20 C pálya: Gloriett SE – Plútó SE Eger 2004 4-3
11:20 D pálya: Kiskunhalasi Szilády RFC – SZTK Erima 2004 4-0

12:00 A pálya: Gloriett SE – Plútó SE Eger 2005 0-1
12:00 B pálya: Kiskunhalasi Szilády RFC – SZTK Erima 2005 6-1
12:00 C pálya: Gloriett SE – Plútó SE Eger 2003 1-1
12:00 D pálya: Kiskunhalasi Szilády RFC – SZTK Erima 2003 1-2

12:40 A pálya: Gloriett SE – SZTK Erima 2006 1-1
12:40 B pálya: Plútó SE Eger – Kiskunhalasi Szilády RFC 2006 2-4
12:40 C pálya: Gloriett SE – SZTK Erima 2004 3-0
12:40 D pálya: Plútó SE Eger – Kiskunhalasi Szilády RFC 2004 0-1

13:20 A pálya: Gloriett SE – SZTK Erima 2005 6-1
13:20 B pálya: Plútó SE Eger – Kiskunhalasi Szilády RFC 2005 5-0
13:20 C pálya: Gloriett SE – SZTK Erima 2003 2-1
13:20 D pálya: Plútó SE Eger – Kiskunhalasi Szilády RFC 2003 5-2




U11 (2003) korosztály
TABELLA
M GY D V RG KG GK. P
1. Plútó SE Eger 27 20 4 3 122 35 +87 64
2. ASI-Dinamo Star SE 27 19 4 4 116 38 +78 61
3. MTK-MFS 27 18 4 5 131 32 +99 58
4. Budatétény SE 27 18 3 6 77 28 +49 57
5. Szolnoki MÁV 27 16 6 5 81 44 +37 54
6. KLC-KTE SI 27 16 3 8 91 56 +35 51
7. SC Hírős-Ép 27 14 8 5 79 39 +40 50
8. Gloriett SE 27 14 4 9 61 50 +9 46
9. Vác VLSE 27 11 3 13 65 58 +7 36
10. Mészöly Focisuli 27 11 2 14 64 70 -6 35
11. Gödöllői SK 27 8 2 17 60 96 -36 26
12. Gyöngyösi AK 27 8 1 18 52 130 -78 25
13. SZTK-Erima 27 6 2 19 52 124 -72 20
14. Szilády RFC Kiskunhalas 27 4 3 20 38 79 -41 15
15. Jászberényi FC 27 4 3 20 24 115 -91 15
16. Csepel FC 27 2 2 23 39 158 -119 8

U10 (2004) korosztály
TABELLA
M GY D V RG KG GK. P
1. MTK-MFS 27 24 2 1 195 26 +169 74
2. Szolnoki MÁV 27 22 3 2 145 40 +105 69
3. KLC-KTE SI 27 21 3 3 141 25 +116 66
4. Szilády RFC Kiskunhalas 27 20 1 6 110 40 +70 61
5. Plútó SE Eger 27 20 1 6 132 65 +67 61
6. Gloriett SE 27 19 3 5 112 29 +83 60
7. Csepel FC 27 18 3 6 140 41 +99 57
8. Budatétény SE 27 11 1 15 71 82 -11 34
9. SC Hírös-Ép 27 9 3 15 53 68 -15 30
10. Mészöly Focisuli 27 9 3 15 68 92 -24 30
11. SZTK-Erima 27 9 0 18 70 93 -23 27
12. ASI-Dinamo Star SE 27 8 1 18 38 144 -106 25
13. Vác VLSE 27 6 2 19 47 136 -89 20
14. Gödöllői SK 27 3 2 22 31 173 -142 11
15. Gyöngyösi AK 27 2 0 25 31 171 -140 6
16. Jászberényi FC 27 0 2 25 19 174 -155 2

U9 (2005) korosztály
TABELLA
M GY D V RG KG GK. P
1. MTK-MFS 27 27 0 0 230 18 +212 81
2. Plútó SE Eger 27 26 0 1 196 20 +176 78
3. Szolnoki MÁV 27 21 2 4 127 54 +73 65
4. Gloriett SE 27 21 0 6 141 40 +101 63
5. SC Hírös-Ép 27 17 3 7 89 66 +23 54
6. KLC-KTE SI 27 17 1 9 98 61 +37 52
7. Gyöngyösi AK 27 17 0 10 99 66 +33 51
8. Mészöly Focisuli 27 12 3 12 86 76 +10 39
9. Vác VLSE 27 10 3 14 69 101 -32 33
10. Gödöllői SK 27 8 2 17 69 136 -67 26
11. Szilády RFC Kiskunhalas 27 7 3 17 40 97 -57 24
12. Jászberényi FC 27 5 3 19 41 101 -60 18
13. ASI-Dinamo Star SE 27 5 2 20 39 149 -110 17
14. Budatétény SE 27 5 1 21 57 135 -78 16
15. SZTK-Erima 27 4 0 23 50 183 -133 12
16. Csepel FC 27 2 1 24 30 167 -147 7

U8 (2006) korosztály
TABELLA
M GY D V RG KG GK. P
1. SC Hírös-Ép 27 25 0 2 163 36 +127 75
2. MTK-MFS 27 23 1 3 173 32 +141 70
3. Szolnoki MÁV 27 23 1 3 124 56 +68 70
4. Jászberényi FC 27 17 3 7 155 90 +65 54
5. Vác VLSE 27 15 5 7 108 68 +40 50
6. ASI-Dinamo Star SE 27 15 3 9 112 77 +35 48
7. Plútó SE Eger 27 15 1 11 89 70 +19 46
8. Gödöllői SK 27 13 3 11 9s6 77 +19 42
9. KLC-KTE SI 27 13 1 13 75 61 +14 40
10. Gloriett SE 27 11 3 13 79 76 +3 36
11. Mészöly Focisuli 27 9 2 16 76 106 -30 29
12. Gyöngyösi AK 27 8 4 15 52 93 -41 28
13. Szilády RFC Kiskunhalas 27 7 0 20 47 143 -96 21
14. SZTK-Erima 27 5 2 20 55 148 -93 17
15. Csepel FC 27 2 1 24 18 208 -190 7
16. Budatétény SE

,,EGYESÜLETEK KUPÁJA"
1. MTK-MFS
2. Szolnoki MÁV-Stadler Rail UFC
3. Plútó SE Eger
4. SC Hírös-Ép
5. KLC-KTE SI
6. Gloriett SE
7. ASI-Dinamo Star SE
8. Vác VLSE
9. Mészöly Focisuli
10. Budatétény SE
11. Kiskunhalasi Szilády RFC
12. Gödöllői SK
13. Gyöngyösi AK
14. Jászberényi FC
15. SZTK-Erima
16. Csepel FC

 Hírek
Lovaspark kupa
Remek mérkőzéseket hozott az I. Szilády - Hírling Lovaspark utánpótlás torna!
Egy I. és egy V. helyezést ért el az ovis 2010-2011 -s korosztályos csapatunk!

Végeredmény:

I. Szilá... megnézem
Döntetlen után Győzelem
2. fordulót rendezték a megyei III. osztályú bajnokság déli csoportjában ahol a felnőtt csapatunk Garára látogatott. Több súlyos sérülést követően,115 perc játék után végül elhoz... megnézem
Gádoros
A gádorosi torna remek és profi rendezésű torna volt. Fő támogatója a TV2 , Dj keverte a zenét mikor megérkeztek a fiúk , rengeteg focista vett részt a rendezvényen.
Folyamatosan hozták ... megnézem
Regionális megmérettetés Hódmezővásárhelyen

Eredmények:

Szilády RFC -Gyula 5-1

Szilády RFC -2011 Szeged 4-0

Szilády RFC -Békéscsaba 3-1

Szilády RFC -Baja 3-2

Csapat tagjai: Teremi Dániel, Túri Milán, Fodor Zsombor, Hu... megnézem
megnézem az összes hírt