2012/2013 bajnoki évzáró vacsora
Kiskunhalasi Szilády Református Futball Club 2013. június 11-én, kedden, 18.00-kor immáron harm... megnézem
A Szilády RFC a z FTC-Videoton FC mérkőzésen
Az FTC elnöke tiszteletjegyet adományozott a Szilády RFC-nek az FTC-Videoton FC mérkőzésre... megnézem
Kölyökliga
... megnézem
 Hírek
VI.EXTRACTUM PHARMA KÁRPÁT KUPA NEMZETKÖZI IFJÚSÁGI FÉRFI LABDARÚGÓ TORNA VÉGEREDMÉNYE
2015-12-06 21:30:58

VI.EXTRACTUM PHARMA KÁRPÁT KUPA
NEMZETKÖZI IFJÚSÁGI FÉRFI LABDARÚGÓ TORNA
VÉGEREDMÉNYE!!




A verseny célja: Hazai és külföldi kapcsolatok ápolása. Felkészülés a tavaszi bajnoki fordulók
mérkőzéseire.

A torna fő támogatója: EXTRACTUM PHARMA ZRT.

A verseny rendezője: DOMINIQUE CARPENTER RENDEZVÉNYSZERVEZŐ Kft.

A verseny helye és ideje: Két selejtező csoportban a Csepeli Nagy Imre Általános Művelődési Központ Tornacsarnoka

Csepel, 2015. December 05.-06.

Fővédnök: DR. FAZEKAS SÁNDOR, Földművelésügyi Miniszter


Védnök: Varga Mihály, Nemzetgazdasági Miniszter
Szabó Tünde, Sportért Felelős Államtitkár
Tarlós István, Budapest Főpolgármestere
Balogh Gábor, Magyar Diáksport Szövetség Elnöke
Németh Szilárd , Országgyűlési Képviselő

Házigazda: Borbély Lénárd, Budapest XXI. kerület Csepel Polgármestere


A lebonyolítás rendje: A torna „A labdarúgás verseny- és játékszabály” előírásainak
megfelelően kerül lebonyolításra, nyolc csapat részvételével.
A mérkőzéseket 2x4-es csoportban egy helyszínen, körmérkőzéses
formában bonyolítjuk le, majd a második nap kerül sor a helyosztókra a
csoportban elért helyezések szerint I/1-II/1 stb..
Sportorvosi igazolás kötelező!

Játékidő: Szombaton a selejtezőben 2x15 perc – 5 perc szünet,
Vasárnap a helyosztókon és a döntőben 2x20 perc-10 perc szünet
Korosztály: 1998. január 1.-e után született fiúk

Helyezési sorrend: Az érvényben lévő MLSZ Verseny- és játékszabályok szerint.

Fegyelmi eljárás: Az a játékos, vagy hivatalos személy, akit a mérkőzés játékvezetői kizártak,
vagy véglegesen kiállítottak, kizárja magát a torna további mérkőzéseiről.

Díjazás: Dr. Fazekas Sándor által alapított Vándor-díj a győztes csapat számára.
Serleg minden csapat részére.Érem az 1-3 helyezettnek.

Különdíjak: A legjobb kapus, gólkirály, legtechnikásabb anyaországi és határontúli magyar játékos, legjobb Csepeli és Karcagi játékos kupát kap.

Záradék: Minden olyan esetről, amiről ezen versenykiírás vagy a „Labdarúgás szabálykönyv” c.
kiadvány nem intézkedik, a Versenybizottság dönt.


Résztvevő csapatok: „A” csoport „B” csoport

1. Csepel Utánpótlás Sportgyesület 1. Szilády RFC. Kiskunhalas
2. Sepsiszentgyörgy (Erdély) 2. Tóthfalu (Vajdaság)
3. Karácsfalva (Kárpátalja) 3. Dunaszerdahely (Felvidék)
4. Karcag 4. Székelyudvarhely (Erdély)

Végeredmény: 2015. December 05. szombat

08.00 Csepel Utánpótlás Sportgyesület – Sepsiszentgyörgy(Erdély) 3-1
08.50 Szilády RFC. Kiskunhalas -Tóthfalu(Vajdaság) 3-0
09.45 Ünnepélyes Megnyitó: Borbély Lénárd, Csepel Polgármestere
10.30 Karácsfalva(Kárpátalja) – Karcag 1-3
11.20 Dunaszerdahely(Felvidék)-Székelyudvarhely(Erdély) 4-0
12.10 Sepsiszentgyörgy(Erdély)-Karácsfalva(Kárpátalja) 5-2
13.00 Tóthfalu(Vajdaság)- Dunaszerdahely (Felvidék) 1-6
13.50 Karcag - Csepel Utánpótlás Sportgyesület 2-2
14.40 Székelyudvarhely(Erdély)- Szilády RFC. Kiskunhalas 1-2
15.30 Karcag -Sepsiszentgyörgy(Erdély) 7-2
16.20 Székelyudvarhely(Erdély)-Tóthfalu(Vajdaság) 1-4
17.10 Karácsfalva(Kárpátalja)- Csepel Utánpótlás Sportgyesület 0-9
18.00 Dunaszerdahely(Felvidék)- Szilády RFC. Kiskunhalas 4-0

2015. December 06. vasárnap

08.30 mérkőzés az 7-8. helyért
A csoport 4. helyezettje - B csoport 4. helyezettje
Karácsfalva( Kárpátalja) – Székelyudvarhely(Erdély) 0-3
09.40 mérkőzés a 5-6. helyért
A csoport 3. helyezettje - B csoport 3. helyezettje
Sepsiszentgyörgy(Erdély) – Tóthfalu(Vajdaság) 4-2
10.50 mérkőzés a 3.-4. helyért
A csoport 2. helyezettje - B csoport 2. helyezettje
Karcag – Szilády RFC Kiskunhalas 1-2
12.00 DÖNTŐ
A csoport 1. helyezettje - B csoport 1. helyezettje
Csepel Utánpótlás SE – Dunaszerdahely(Felvidék) 0-7

14.00 Ünnepélyes eredményhirdetés:
VÉGEREDMÉNY:
I. Dunaszerdahely(Felvidék)
II. Csepel Utánpótlás SE
III. Szilády RFC Kiskunhalas
IV. Karcag SE
V. Sepsiszentgyörgy(Erdély)
VI. Tóthfalu(Vajdaság)
VII. Székelyudvarhely(Erdély)
VIII. Karácsfalva(Kárpátalja)
 Hírek
Lovaspark kupa
Remek mérkőzéseket hozott az I. Szilády - Hírling Lovaspark utánpótlás torna!
Egy I. és egy V. helyezést ért el az ovis 2010-2011 -s korosztályos csapatunk!

Végeredmény:

I. Szilá... megnézem
Döntetlen után Győzelem
2. fordulót rendezték a megyei III. osztályú bajnokság déli csoportjában ahol a felnőtt csapatunk Garára látogatott. Több súlyos sérülést követően,115 perc játék után végül elhoz... megnézem
Gádoros
A gádorosi torna remek és profi rendezésű torna volt. Fő támogatója a TV2 , Dj keverte a zenét mikor megérkeztek a fiúk , rengeteg focista vett részt a rendezvényen.
Folyamatosan hozták ... megnézem
Regionális megmérettetés Hódmezővásárhelyen

Eredmények:

Szilády RFC -Gyula 5-1

Szilády RFC -2011 Szeged 4-0

Szilády RFC -Békéscsaba 3-1

Szilády RFC -Baja 3-2

Csapat tagjai: Teremi Dániel, Túri Milán, Fodor Zsombor, Hu... megnézem
megnézem az összes hírt